Większy Cadillac Escalade-V? Na Instagramie pojawiły się wizualizacje

Cadillac Escalade piątej generacji to już i tak duży samochód. Nie przeszkadza to jednak różnym osobom tworzyć wizualizacje, które przedstawiają go jeszcze większego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Escalade to duży samochód. Piąta generacja tego modelu tylko to potwierdza, a odmiana V tylko była kropką na „i". To jednak nie przeszkadza różnym twórcom tworzyć wizualizację bardziej rozbudowanych bodykitów dla tego modelu.

Zobacz wideo Studio Biznes odc. 124

Najnowsze wcielenie Escalade’a została wykończona w ciemnym odcieniu oraz został wyposażony w kilka dodatków na nadwoziu. Ten Escalade-V jest dziełem carmstyledesign1 na Instagramie.

 

Wirtualna propozycja składa się ze zmodyfikowanej osłony chłodnicy, spojlera i wentylowanej maski z przodu, a także ulepszonego tylnego zderzaka i przymocowanego do niego znacznie bardziej agresywnego dyfuzora. W zestawie znajdują się również ogromne nadkola i masywne listwy progowe, a także długi box dachowy rozciągający się na całej długości dachu.

Wklęsłe koła o konstrukcji wieloramiennej i bardzo dużej średnicy wypełniają nadkola. Nazwa modelu, a mianowicie Escalade-V, widnieje na tylnych błotnikach, poniżej okien oraz na boxie dachowym.

Cadillac Escalade-V jest oficjalnie najpotężniejszym pojazdem produkcyjnym marki w historii. Silnik V8 o pojemności 6,2-litra połączony jest z dziesięciobiegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła. Dysponuje on mocą 692 KM i 885 Nm momentu obrotowego. Umożliwia to rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,4 sekundy. Imponujące osiągnięcie jak na samochód ważący ponad 2900 kg.

Cena Escalade-V zaczyna się od 149.990 dolarów. Normalnego Escalade można kupić już od 79.795 dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.