Zuchwała kradzież w centrum Warszawy. Wybił szybę i ukradł torbę z pieniędzmi

Do zuchwałej kradzieży doszło na ul. Szwoleżerów w Warszawie. Złodziej wybił szybę i ukradł torbę z gotówkę w środku.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Trudno powiedzieć czy to byłą zorganizowana akcja czy może zwykły przypadek. Kradzież to jednak kradzież, a ta wygląda na przemyślaną.

Zobacz wideo Audi Q5 Sportback 45 TFSI

W środę popołudniu w centrum Warszawy kierowca Audi A8 zobaczył na swojej desce rozdzielczej kontrolkę informującą o spadku ciśnienia w oponie. W takim wypadku każdy zatrzymałby się, aby zobaczyć co się stało.

Tak zrobił także kierowca wspomnianego Audi. Zaparkował na miejscu postojowym przy ulicy Szwoleżerów niedaleko Łazienek Królewskich. Gdy znajdował się poza kabiną, to do jego samochodu podszedł nieznany mężczyzna, który twardym przedmiotem wybił szybę w pojeździe i wyciągnął szybko torbę.

Jak się okazało w torbie znajdowała się znaczna ilość gotówki. Po wyciągnięciu łupu szybko wskoczył do samochodu i oddalił się.

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy dostali zgłoszenie około 14:40. Nikt nie został ranny.

W tym momencie policja poszukuje złodzieja. Nie podano, ile pieniędzy padło łupem. Sprawa jest badana. Można tylko przypuszczać, że była to zorganizowana akcja. Jednak wygląda, że celem była konkretna torba, którą wcześniej upatrzył sobie złodziej.

Więcej o: