Po tym nagraniu na TikToku ludzie płaczą. I bardzo chwalą policję

W natłoku mrożących krew w żyłach nagrań z polskich dróg przyjemnie obejrzeć coś pozytywnego. Kierowca utknął w korku z rodzącą narzeczoną. Na ratunek przyszli policjanci.

Polscy kierowcy uwielbiają oglądać nagrania z wideorejestratorów z polskich dróg. Kanały takie jak StopCham biją rekordy popularności i praktycznie każdego dnia znajdziemy tam nagranie, które rozchodzi się wiralowo po internecie. Takich kanałów jest więcej. I najczęściej skupiają się na drogowej patologii oraz piratach drogowych. Dlatego cieszy, że jeden z najnowszych hitów mediów społecznościowych jest dużo bardziej pozytywny. Nie można żyć tylko negatywnymi emocjami. Piraci drogowi to w końcu codzienność, ale większość kierowców jeździ przecież poprawnie.

Więcej artykułów o sytuacjach z polskich dróg znajdziesz na stronie głównej gazety.pl

Utknął w korku. Policja eskortowała do porodu

Nagranie na TikToku na profilu "Kanał Drogowy" ma już 120 tysięcy polubień, prawie 1800 komentarzy i ponad 1600 udostępnień. Co tak spodobało się Polakom? Zobaczcie sami. Kierowca utknął w korku, kiedy próbował dotrzeć z rodzącą narzeczoną do szpitala. W kryzysowej sytuacji pomógł mu zdrowy rozsądek, spostrzegawczość i... policja.

Cała akcja zakończyła się sukcesem, a bohaterom nagrania urodził się synek. Nagranie nie tylko rozchodzi się po TikToku. W komentarzach widać, że oglądający są poruszeni i chwalą policję. Miła odmiana od nagrań, które widzimy najczęściej.

i od tego jest policja żeby pomagać super
brawo dla autora za przytomność i spostrzegawczość, a WIELKI SZACUNEK DLA PANÓW POLICJANTÓW, za natychmiastową reakcję.
Czemu mnie takie rzeczy wzruszają
czy tylko ja ryczę przy każdym okazaniu człowieczeństwa drugiemu człowiekowi?
Pov: Kiedy myślisz, ze tylko Ty płaczesz ale wchodzisz na komentarze i jest nas więcej
OGROMNY SZACUNEK
czemu się popłakałam
Czemu zawsze się wzruszam?

- to tylko kilka najwyżej ocenianych komentarzy pod nagraniem z Wrocławia. Cieszy, że nagrania z kamerek mogą budzić tak pozytywne emocje i wzruszać ludzi. Ostatnio pisaliśmy głównie o "wyczynach" nieodpowiedzialnych kierowców.

Miło obejrzeć coś z drugiej strony barykady. Trzeba trzymać kciuki, żeby to właśnie takie sytuacje podbijały polski internet, a nie kolejne przerażające nagrania z wyczynów szeryfów.

Zobacz wideo Jechał po alkoholu i narkotykach. To jednak dopiero początek listy... Policja znalazła coś jeszcze
Więcej o: