Zabierasz quada na kemping? Ta przyczepa się do tego nadaje

ATC przygotowało dwa modele przyczep, w których można przewieźć quady, a nawet zaparkować samochód.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Wakacje trwają w najlepsze, to i producenci przyczep oraz samochodów kempingowych się uaktywnili. Oto kolejny przykład ciekawej przyczepy o wszechstronnym zastosowaniu.

Zobacz wideo Kosztuje tyle co kawalerka? Być może. Ale kawalerką nie pojedziesz w siną dal. Sprawdzamy kultowego VW Californię

Producent pojazdów kempingowych Aluminium Trailer Company (ATC) dodał do swojej oferty dwa nowe modele: Pla 500 Series i Pla 700 Series. Nowe przyczepy są dostępne zarówno w konfiguracji przyczepy podróżnej, jak i do przewożenia pojazdów np. quadów. Zostały zaprojektowane tak, aby połączyć komfort domu z dużą przestrzenią garażu.

Seria Pla 500 i Pla 700 zastępują modele Game Changer i Game Changer PRO. Przyczepy zostały zbudowane z aluminiowych ram. Seria 500 jest dostarczana z już zamontowanymi meblami, które są demontowane, natomiast serię 700 można całkowicie dostosować do potrzeb klienta.

Każda przyczepa wyposażona jest w szereg przydatnych funkcji, w tym również do zwiększenia pojemności użytkowej. Właściciele mogą obsługiwać oświetlenie, markizę, wysuwane, podnośniki poziomujące i inne funkcje za pomocą ekranu dotykowego. Termostat, poziom baterii, stan generatora oraz poziom wody w zbiorniku można również monitorować z konsoli centralnej lub smartfona.

Według zapewnień producenta, nowa seria Pla została opracowana z myślą o komforcie. W rezultacie systemy audio w obu przyczepach obejmują dwustrefowe sterowanie głośnością zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. We wnętrzu znajduje się również pośrednie oświetlenie, które zapewnia szeroką gamę przyciemnianych, zdalnie sterowanych kolorów. W celu łatwego podłączenia urządzeń gazowych na zewnątrz, takich jak grille i paleniska, seria 700 jest również wyposażona w złącze LP Quick Connect.

Wewnątrz klienci znajdą kuchnię, sypialnię i garaż.

Zarówno seria Pla 500, jak i seria Pla 700 mają trafić do sprzedaży w tym miesiącu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.