Kia XCeed przechodzi lifting i dostaje paczkę ulepszeń

Kia XCeed została poddana modernizacji. W popularnym kompaktowym crossoverze odświeżono wygląd zewnętrzny oraz wprowadzono ulepszenia wnętrza. Do wersji wyposażenia dołącza stylizacja GT-Line utrzymana w sportowym charakterze.

Kia XCeed to najlepiej sprzedający się model z rodziny Ceed. Samochód ten został doceniony przez klientów za podwyższoną pozycję za kierownicą, dynamiczne właściwości jezdne i codzienną funkcjonalność. Koreański producent podzielił się informacją o nadchodzącym liftingu tego pojazdu oraz opublikował grafiki zapowiadające modernizację. Premiera auta odbędzie się w poniedziałek 18 lipca, o godzinie 9:00. Prezentację będzie można śledzić w mediach społecznościowych na kanałach marki Kia.

Z komunikatu prasowego zapowiadającego debiut auta, dowiadujemy się, że odświeżony model otrzyma nowy, jeszcze bardziej wyrazisty wygląd zewnętrzny, ulepszone wnętrze, nową wersję wyposażenia GT-Line o sportowym stylu oraz wydajne i zelektryfikowane układy napędowe.

Kia XCeed po liftinguKia XCeed po liftingu Fot. Kia

Szeroki zakres ulepszeń ma sprawić, że Kia XCeed stanie się jeszcze bardziej kuszącą propozycją w bardzo popularnej klasie crossoverów segmentu C. Pojawią się liczne nowe detale nadwozia oraz wnętrza, a wyposażenie zostanie wzbogacone o nowe rozwiązania. Pojawią się nieobecne wcześniej technologie z zakresu bezpieczeństwa, łączności i multimediów, zwiększające zarówno wszechstronność, jak i przyjemność jazdy samochodem.

Kia XCeedOpinie Moto.pl: Kia XCeed, czyli jeden z ciekawszych kompaktów. Tak trzymać!

Debiut nowego XCeeda ma przyspieszyć przemianę marki Kia w dostawcę zrównoważonych rozwiązań z zakresu mobilności. Przy odświeżeniu kompaktowego crossovera pojawi się poprawiona gama wydajnych zelektryfikowanych układów napędowych, w tym wersje mild-hybrid (MHEV) i hybrydowa typu plug-in hybrid (PHEV).

Zobacz wideo
Więcej o: