Maja Włoszczowska i Ford prezentują "Maja Explorer". To już trzeci odcinek z tej serii [WIDEO]

"Maja Explorer" to serial, gdzie Maja Włoszczowska podróżuje po Polsce w Fordzie Explorerze i prezentuje najciekawsze trasy rowerowe.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

„Maja Explorer" to produkowany przez Ford Polska serial, gdzie polska olimpijka Maja Włoszczowska podróżuje po Polsce, gdzie prezentuje różne odmiany kolarstwa i ciekawe trasy. Właśnie zadebiutował trzeci odcinek serii.

 

W nowym odcinku jest spokojniej. Sportsmanka zaprezentuje komfortowe, relaksujące i wygodne sposoby odkrywania Małopolski. Zaprezentowany typ roweru to „gravel", czyli jednoślad szosowy przystosowany do jazdy również po nieutwardzonych ścieżkach.

Zobacz wideo Ford Driving Skills For Life 2022 na warszawskim Bemowie

W odcinku wystąpił również Jarek Dymek, który jest jednym z pierwszych i czołowych bikefitterów w Polsce. Zawodowo zajmuje się on doborem indywidualnych ustawień roweru do budowy anatomicznej i aktualnych zdolności motorycznych użytkownika.

Po Polsce Maja Włoszczowska podróżuje za kierownicą 457- konnego, hybrydowego Forda Explorera. Pod każdym nagraniem są „wyzwania", czyli czasy przejazdu olimpijki, które mogą pokonać widzowie.

Serial „Maja Explorer" ma sześć odcinków, a zatem jesteśmy w połowie emisji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.