Maja Włoszczowska i Ford tworzą program "Maja Explorer". Właśnie zadebiutował drugi odcinek [WIDEO]

Kolarka i producent samochodów ruszają dalej w trasę, aby pokazać najciekawsze trasy rowerowe w Polsce.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Polska olimpijka i Ford Polska przygotowują wspólnie serial „Maja Explorer". W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą Forda Explorera jeździ po Polsce w poszukiwaniu idealnych tras pod różne typy rowerów. Właśnie zadebiutował drugi odcinek.

 

W pierwszym odcinku, poszukiwana była trasa w rodzinnych okolicach Włoszczowskiej – Jeleniej Góry. W drugim odcinku kolarka i Ford pozostają na Dolnym Śląsku i jadą w Sudety. Razem z trenerem sportsmanki Arkadiuszem Perinem odwiedzają bikepark.

Zobacz wideo Czy za brak kasku na rowerze można dostać mandat?

Pierwszy odcinek spotkał się z entuzjazmem ze strony widzów. Maja Włoszczowska będzie pokazywała w kolejnych odcinkach różne rowery i różne trasy.

Aby jeszcze bardziej zaangażować widzów, pod każdym nagraniem Maja Włoszczowska przygotowała „wyzwania" – w opisach pod kolejnymi odcinkami znajdą się linki do tras z wynikami olimpijki, które mogą zachęcić widzów do spróbowania własnych sił. Program ma promować zdrowy tryb życia i opowiedzieć o różnych rodzajach rowerów.

W ramach współpracy Maja otrzymała Forda Explorera w odmianie Platinum oraz w charakterystycznym kolorze Lucid Red. Auto napędzane jest układem hybrydowym typu PHEV. Napęd łączy 3-litrowy silnik benzynowy V6 o mocy 357 KM z silnikiem elektrycznym zapewniającym dodatkowe 100 KM. Łączna moc układu hybrydowego wynosi 457 KM, a moment obrotowy to 825 Nm.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.