Kolejna sieć daje rabaty na paliwo. 30 gr taniej za litr na stacjach MOYA. Jest haczyk

Wakacyjnych promocji na stacjach paliw ciąg dalszy. Do Orlenu, Lotosu i BP, gdzie można zatankować litr benzyny lub oleju napędowego o 30 gr taniej, dołączyła także sieć MOYA. Aby dostać 30 groszy rabatu trzeba jednak spełnić określony warunek.

Sieć stacji paliw MOYA nie daje się konkurencji i na własnych zasadach wprowadziła wakacyjną promocję na paliwo. Od 2 lipca br. kierowcy detaliczni mogą zaoszczędzić nawet 30 groszy na litrze paliwa podczas tankowania. Co ważne, udział w promocji nie jest ograniczony limitem transakcji, koniecznością posiadania aplikacji mobilnej czy karty lojalnościowej, a limit paliwa wynosi 60 litrów. Dla przypomnienia, na Orlenie, Lotosie oraz BP limit tankowania wynosi 50 l, a ze zniżki można skorzystać co najwyżej 3 razy w miesiącu, a do tego wymagana jest aktywna karta lojalnościowa danej sieci, która jest skanowana podczas dokonywanej płatności.

Każdy, kto odwiedzi stację paliw MOYA, co prawda będzie mógł skorzystać z promocji na paliwo bez posiadania karty lojalnościowej, ale haczyk został umieszczony gdzie indziej. Na wejściu klient otrzymuje 10 gr zniżki na benzynę 95, 98, ON oraz ON MOYA Power, a kolejne 20 gr dopiero może zyskać przy zakupie dowolnej kawy, hot-doga, zapiekanki lub płynu do spryskiwaczy (za jeden artykuł 10 gr rabatu). Podsumowując - gdy klient zdecyduje się zakupić równocześnie minimum dwa wyżej wymienione artykuły, łączna zniżka wyniesie 30 gr na każdym litrze paliwa. Przy zatankowaniu 60 litrów paliwa oszczędność wyniesie 18 zł, ale po drodze do tej zniżki trzeba wydać minimum kilkanaście złotych na spożywkę czy płyn do spryskiwaczy.

Warto tutaj zaznaczyć, że akcja promocyjna nie działa na stacjach samoobsługowych, na których nie ma punktów Caffe MOYA. Akcja, która będzie trwała do odwołania, obejmuje benzynę 95, 98, a także olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power. 

Rabat 30 gr/l na stacjach paliw MOYARabat 30 gr/l na stacjach paliw MOYA Fot. materiały prasowe

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.