Czego to ludzie nie zrobią dla obserwujących. Facet podciągał się na drzwiach Bugatti [WIDEO]

Bugatti Chiron jest na tyle wyjątkowym autem, że większość traktowałaby go z odpowiednim szacunkiem. Pewien facet w internecie zdecydował się jednak podciągać na jego drzwiach. aby zwrócić na siebie uwagę.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Nowo-stare przysłowie głosi, że jeśli nie ma nagrania lub zdjęcia w Internecie z jakiegoś wyczynu, to on się nie wydarzył. Influencerzy zrobią niemal wszystko, aby zdobyć polubienia, nowych obserwujących lub po prostu, aby zwrócić na nich uwagę i o nich nie zapomnieć. Pewien mężczyzna wykorzystał do tego celu swoje Bugatti Chiron i trzeba przyznać, że udało mu się osiągnąć cel.

 

Mężczyzna na filmie to przedsiębiorca Christoph Zitzmann, który jest właścicielem firmy sprzedającej, leasingującej i wynajmującej egzotyczne pojazdy. Niedawno brał udział w „Go Luxury Summer Tour 2022", czyli przejeździe z Ibizy do Monako za kierownicą swojego Bugatti. Podczas jednego z postojów pomyślał prawdopodobnie, że dobrym pomysłem byłoby utrzymanie formy poprzez podciąganie się. Do tego celu wykorzystał drzwi w Chironie, przy okazji sprawdzając wytrzymałość zawiasów drzwi.

Zobacz wideo Bugatti Chiron Pur Sport na oficjalnym filmie

Na filmie nakręconym przez osoby postronne widać, jak bardzo wierzy w inżynierów Bugatti, gdyż całym swoim ciężarem zwisa na otwartych drzwiach hipersamochodu zaparkowanego w pobliżu krawędzi portu, co było dodatkowych wyzwaniem, aby nie wpaść do wody.

Pojawiło się wiele głosów, że mężczyzna nie szanuje swojego drogiego samochodu. Bugatti Chiron znany jest z drogich części zamiennych, zatem uszkodzenie drzwi musiałoby sporo kosztować. Jak jednak widać, drzwi mają się całkiem nieźle, co dowodzi wysokiej jakości wykonania w Bugatti.

Potrafisz bezpiecznie otwierać drzwi od samochodu? Poznaj holenderską metodęPotrafisz bezpiecznie otwierać drzwi od samochodu? Poznaj holenderską metodę

Jak się jednak okazuje, to nie jedyny wyczyn Zitzmanna. Jakiś czas temu wykonał podobną akrobację, ale tym razem na drzwiach Rolls-Royce’a Drophead, ponownie w pobliżu wody podczas imprezy „Go Luxury". Na jego mediach społecznościowych można zobaczyć jak jeszcze wykorzystuje drzwi samochodów i zobaczyć inne ciekawe samochody poza tymi wspomnianymi wcześniej.

Jedno jest pewne, chociaż tego typu czynności nie są potrzebne nikomu do szczęścia, to zrobiły co chciał ich twórca – przyciągnęły uwagę.

Więcej o: