Koszmarny wypadek na A1. Ciężarówki zmiażdżyły auto osobowe. Jedna osoba nie żyje

Na trzypasmowym odcinku autostrady A1 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Auto osobowe zostało doszczętnie zmiażdżone przez dwa ciągniki siodłowe. Kobieta prowadząca osobowego Forda zginęła na miejscu.

W poniedziałek, 20 czerwca na autostradzie A1 w kierunku Gliwic, na wysokości Piekar Śląskich zderzyły się trzy pojazdy. Niestety, doszło tu do najgorszego możliwego scenariusza, w którym samochód osobowy dostał się pomiędzy dwie wielotonowe ciężarówki i został kompletnie przez nie zmiażdżony. Do tragedii doszło na trzypasmowym odcinku drogi.

Do końca nie wiadomo jeszcze, jak doszło do tego wypadkuPolicja ustala, czy osobowy Ford najpierw uderzył w tył jadącego przed nim samochodu ciężarowego, a po chwili najechał a na niego inna ciężarówka, czy auto ciężarowe wepchnęło osobówkę pod tył naczepy, miażdżąc doszczętnie samochód?

Zobacz wideo

Ofiarę z wraku musieli wycinać strażacy z Piekar Śląskich. Na miejscu pojawił się także śmigłowiec LPR, ale mimo tego kobiety prowadzącej osobowego Forda nie udało się uratować – zmarła na miejscu. Do szpitala z kolei trafił kierowca jednej z ciężarówek. Nie mamy informacji o stanie jego zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.