Lubelskie: na DK 17 przewróciła się ciężarówka. "Rozbite 200 transporterów piwa"

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach porannych na drodze krajowej numer 17. Występują utrudnienia, a na miejscu ruchem kieruje policja.

Do zdarzenia doszło w piątek rano, przed godziną 9:00 na drodze krajowej numer 17, na trasie między Piaskami a Krasnymstawem, w miejscowości Ignasin. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do wywrócenia się samochodu ciężarowego, który przewoził skrzynki z piwem. Policja podaje, że rozbiło się około 200 transporterów piwa.

Więcej informacji o zdarzeniach drogowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

32-letni kierujący miał stracić panowanie nad pojazdem z nieustalonych przyczyn i zjechać do rowu, po czym samochód przewrócił się na bok. Według informacji, które przekazała policja, kierowca był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku zdarzenia. Z pojazdu wydostał się o własnych siłach.

Teraz na miejscu znajdują się służby, które pracują nad przywróceniem porządku na drodze. Trwa przeładunek rozrzuconego towaru, a przejazd jest częściowo utrudniony. Ruchem kieruje policja. Na nagraniu widać, że na poboczu rozsypały się setki butelek, a spora część z nich jest potłuczona. Policja w oficjalnym komunikacie na profilu Facebooku Policji Lubelskiej uspokaja, że kierowcy nie muszą się przejmować dużymi utrudnieniami:

Kierujący 32-latek jest trzeźwy nie odniósł obrażeń ciała. Rozrzucony towar oraz samochód ciężarowy znajduje się poza drogą. Nie ma utrudnień w ruchu

- czytamy. Nagranie ze zdarzenia można obejrzeć poniżej.

Droga krajowa nr 17 przebiega od wschodnich granic Warszawy do przejścia granicznego Polski z Ukrainą w Hrebennem. Przebiega przez województwa mazowieckie i lubelskiego, a w sumie liczy ponad 300 km.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.