Przyczepa kempingowa jak mikroapartament. Ma 3,5 metra długości i pomieści dwie osoby

Oto Mohican Caravan - przyczepa kempingowa, która ma tylko 3,5 metra długości, ale w środku znajdziemy wygodne miejsce do spania i wysuwaną kuchnię.

Turecka firma Hotomobil zaprezentowała niewielką przyczepę kempingową w stylu „Teardrop" („Łezka). Mohican Caravan to ciekawa propozycja dla osób, które poszukują niewielkiego rozwiązania zapewniającego podstawowe funkcje niezbędne do karawaningu.

Więcej ciekawostek motoryzacyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Przyczepa jest wyposażona w wysuwaną kuchnię, która jest w pełni zintegrowana z wnętrzem. Dostęp do niej można uzyskać z zewnątrz poprzez zwijane drzwi. Na wysuwanym blacie zamontowano zlew oraz jednopalnikową płytę kuchenną. Obok umieszczono lodówkę o pojemności 49 litrów.

W kabinie znalazło się podwójne łóżko o wymiarach 195 x 135 cm. Po obu stronach na niewielkiej przestrzeni zamontowano okna - jedno z nich można otwierać. W celu doświetlenia wnętrza można zamówić opcjonalny świetlik w dachu. W razie potrzeby w kabinie zamontowano również oszczędne i wydajne oświetlenie LED. Na jednym z okien zamontowano zewnętrzną pokrywę, którą można zamienić w stół turystyczny.

Zobacz wideo Vito Bambino: "Odwaga jest dla mnie najważniejsza". Jaguary są eleganckie jak jego muzyka

Niewielka przyczepa kempingowa nie oferuje luksusów, ale zawiera wszystko. co jest potrzebne do wymknięcia się poza cywilizację. Producent zainstalował 45-litrowy zbiornik na wodę pitną, akumulator 12V o pojemności 50 Ah (opcjonalnie 100 Ah). Za dopłatą można zamówić namiot dachowy dla dwóch osób, panele fotowoltaiczne, zewnętrzny prysznic, przenośną toaletę oraz pakiet terenowy.

Przyczepa Hotomobil Mohican Caravan waży zaledwie 400 kilogramów. Dzięki temu może być holowana przez nieduże samochody. Producent nie podaje cennika na stronie, ale w sieci można znaleźć ogłoszenia w cenie około 14 tys. dolarów, co w przeliczeniu po obecnym kursie daje ponad 63 tys. złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.