Ćwiczenie umiejętności zawsze jest dobrym pomysłem. Gorzej, jeśli robi się to na parkingu [WIDEO]

Podstawowa zasada ćwiczenia umiejętności za kierownicą jest taka, żeby nie robić tego, gdy jest za elementów, w które można uderzyć.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Ważne jest, żeby ćwiczyć swoje umiejętności za kierownicą. Jednak parking, gdzie jest dużo elementów w które można uderzyć, nie jest raczej dobrym miejscem do tego typu czynności.

Zobacz wideo Honda CR-V bije rekordy sprzedaży na światowym rynku, jest też lubiana w Polsce. Jak prezentuje się w wersji hybrydowej?

Oryginalnie nagranie pojawiło się na TikToku, ale szybko zyskało na popularności i znalazło się na Reddicie. Jeśli chcecie je zobaczyć, to znajdziecie je pod tym adresem.

Na nagraniu widać młodego człowieka, który na parkingu pod sklepem jeździ Hondą CR-V. Przemyka pomiędzy pachołkami, latarniami i gdzie się daje próbuje wprowadzić auto w poślizg. Nie jest raczej doświadczonym kierowcą. W pewnym momencie włącza nawet wycieraczki walcząc z kierownicą.

Jednak nie przeszkadza to chłopakowi, aby szybko przejechać obok nagrywającego i ostro skręcić w lewo. Niestety pojazd wpada w podsterowność i z impetem uderza w latarnię.

Uderzenie było na tyle mocne, że uruchomiło poduszki powietrzne. Widać również uszkodzony przedni zderzak, grill, światła i maskę.

Aby doskonalić swoje umiejętności lepiej wybrać się w miejsce przeznaczone do tego. Jeśli tego nie zrobimy to można skończyć jak w filmie powyżej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.