Popis głupoty kierowcy i pasażerów BMW M4. Mogło skończyć się tragicznie

Ten film może spokojnie przejść do kanonu najgłupszych zachowań na drodze w kategorii drużynowej. Zarówno kierowca, jak i pasażerowie tego BMW M4 Cabrio nie grzeszą rozsądkiem.

Często na zlotach samochodowych dochodzi do różnych dziwnych i niebezpiecznych zachowań. Szczególnie, gdy mało doświadczeni kierowcy próbują się popisywać. Złośliwi twierdzą, że najczęściej generują je kierowcy Mustangów, ale tym razem kierowca BMW M4 Cabrio i jego pasażerowie przeszli wszystkich.

Więcej ciekawych filmów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Do listy najgłupszych wybryków samochodowych dołącza film nakręcony w Wielkiej Brytanii. Czarny kabriolet wyjeżdża z terenu zlotu, a tymczasem dwóch pasażerów zamiast siedzieć bezpiecznie na tylnej kanapie postanowiło zająć miejsce na tylnej klapie.

Zobacz wideo

W tym samym czasie na równie głupi pomysł wpadł kierowca samochodu, który postanowił mocniej przyspieszyć, żeby sprawdzić, czy tamta dwójka zdoła się utrzymać na miejscu. Jeden z pasażerów odruchowo złapał za zagłówek przedniego fotela. Drugi nie miał tyle szczęścia i refleksu - zsunął się po pokrywie bagażnika lądując głową na asfalcie.

Na filmie widać, że dość szybko się pozbierał. Wszystko wskazuje na to, że drugiemu koledze nie stało się nic poważnego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.