Zamontował emblemat wysadzany diamentami w swoim Lambo. Jest wart fortunę

Klienci kupujący luksusowe supersamochody bardzo często mają ekstrawaganckie pomysły. Pewien youtuber postanowił wzbogacić swojego Urusa o bardzo nietypowy dodatek. Emblemat wysadzany diamentami podwyższył wartość samochodu o 40 tys. dolarów.

Podstawowa wersja Lamborghini Urus kosztuje około 200 tys. dolarów, ale po dołożeniu kilku mniej lub bardziej przydatnych opcji jego cena szybko dobije do poziomu 260-280 tys. dolarów. Zawsze znajdą się klienci, którzy będą chcieli dołożyć dodatkowy budżet, aby uczynić samochód jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jedną z takich osób jest youtuber Bobby White, który postanowił przygotować specjalną wersję emblematu montowanego na masce. Internetowy influencer słynie z kosztownych przeróbek różnych przedmiotów, które wzbogaca diamentami lub innymi klejnotami.

Więcej ciekawostek motoryzacyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Tym razem wziął na warsztat emblemat montowany na przednim pasie Lamborghini. W opublikowanym przez youtubera filmie możemy zobaczyć, jak wyglądał cały proces przygotowywania znaczka. Całość powstała na bazie płytki z białego złota, którą wzbogaciły diamenty w trzech kolorach nawiązujących do barw narodowych Italii. Dokładna liczba szlachetnych kamieni nie została ujawniona, ale wartość specjalnego dodatku została wyceniona na 40 tysięcy dolarów.

Zobacz wideo

Na koniec wygrawerowano na złotej płytce napis „Lambo" i pozostał montaż na samochodzie. W tym celu youtuber wybrał się do Włoch, gdzie w specjalnym warsztacie usunięto oryginalny znaczek z czarnego Urusa i zastąpiono go odpowiednikiem wysadzanym diamentami.

Na koniec Bobby White przejechał się po torze nowym nabytkiem, a obok niego podążał również należący do niego inny supersamochód – Mercedes SLS AMG. Jesteśmy ciekawi, czy youtuber będzie parkować swoje Lamborghini z emblematem wysadzanym diamentami na niestrzeżonych parkingach.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.