"Liderzy na firmamencie" w Radiu 357. Nowy podcast, w którym nie będzie nudnych rozmów

"Liderzy na firmamencie" w Radiu 357. Nowy podcast to rozmowy z przedstawicielami świata biznesu, nauki, sportu i kultury, którzy swoimi osiągnięciami oraz postawą inspirują innych do przełamywania barier, realizacji marzeń i budowy lepszego świata. Tu nie będzie nudnych rozmów.

"Liderzy na firmamencie" - nowy cykl podcastów

Więcej informacji o ciekawych podcastach znajdziesz na stronie głównej gazety.pl

To unikatowy projekt, który pozwoli nam lepiej poznać prawdziwych liderów przyszłości. W obecnych czasach tacy ludzie są na wagę złota – inspirują nas i motywują do działania. Wyznają dokładnie te same wartości co Range Rover. Partnerstwo z Radiem 357 nie jest przypadkowe. To stacja, która skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, pełnych pasji i ciekawych świata. O prestiżu Radia 357 najlepiej świadczy ostatnia nagroda Grand Press Digital, która podkreśla innowacyjne podejście radia do wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej

- komentuje Łukasz Goździor, Dyrektor Marketingu Jaguar Land Rover Polska. To właśnie Range Rover jest pomysłodawcą audycji "Liderzy na firmamencie", w której słuchacze poznają sylwetki wybitnych przedstawicieli świata biznesu, nauki, sportu i kultury, którzy swoimi osiągnięciami oraz postawą inspirują innych do przełamywania barier, realizacji marzeń i budowy lepszego świata.

Zobacz wideo Samochód "arystokrata". Sprawdzamy, jak się jeździ Range Roverem wersją "sport"

Wyjątkowi goście w każdym odcinku

Gospodarzem programu będzie Jarosław Sroka, członek zarządu Kulczyk Investments, a wcześniej redaktor naczelny m.in. Pulsu Biznesu i tygodnika Newsweek. W każdym odcinku będzie miał wyjątkowego gościa. W pierwszym odcinku podcastu, który zostanie wyemitowany już dzisiaj 7 kwietnia, posłuchamy rozmowy z Miłką Raulin - najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi.

Myślę, że jestem wolnym elektronem, ale gdy wchodzę w przestrzeń grupy, to wyczuwam tę grupę i jeśli jest dla mnie przestrzeń, to łatwo przychodzi mi liderowanie

- tak o swoim darze przywództwa mówi laureatka plebiscytu Leaders of the Future.

Gdzie słuchać "Liderów na firmamencie"?

Premierowe odcinki podcastów będzie można odsłuchać w serwisie podcastowym Radia 357. Audycja będzie dostępna również we fragmencie na wybranych platformach streamingowych oraz na kanale YouTube marki Land Rover Polska.

Pierwszy sezon "Liderów na firmamencie" będzie składał się z pięciu odcinków. Premiera pierwszego już w czwartek 7 kwietnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.