Starym suzuki chciała uciec grupie SPEED. Po chodniku... z metamfetaminą w torebce

Kobieta miała wiele na sumieniu. Szalona ucieczka to dopiero początek długiej listy...

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Niekiedy ucieczka nie jest największym przewinieniem. Przekonali się o tym zgorzeleccy policjanci z grupy SPEED, którzy ruszyli w pościg za 21-letnią kobietą kierującą Suzuki. Co ciekawe kobieta była już wcześniej znana policjantom.

Zobacz wideo Starym suzuki chciała uciec grupie SPEED. Po chodniku... z metamfetaminą w torebce

Do sytuacji doszło podczas patrolowania Zgorzelca. Gdy funkcjonariusze zobaczyli kobietę zdecydowali się na skontrolowanie jej. Pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych 21-latka nie zatrzymała się i postanowiła podjąć próbę ucieczki.

W pewnym momencie wjechała w drogę jednokierunkową, gdzie została zablokowana przed nadjeżdżający pojazd. To jednak jej nie zatrzymało i wjechała na chodnik, a następnie na ścieżkę rowerową.

Gdy wjechała na jedno z podwórek uderzyła w ogrodzenie i zdecydowała uciekać pieszo. W tym czasie w pojeździe został pasażer. Kierująca została zatrzymana w jednym z okolicznych budynków.

Po sprawdzeniu w bazie danych, okazało się, że 21-latka jest poszukiwana w celu odbycia kary więzienia w wymiarze 10 miesięcy oraz 2 dni w areszcie za niewpłaconą grzywnę. Co więcej, funkcjonariusze zbadali ją testerem narkotykowym, który wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających i psychotropowych. W torebce zatrzymanej policjanci znaleźli metamfetaminę.

21-latka trafiła na komendę, gdzie usłyszała zarzuty, a później prosto do aresztu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA