Niecierpliwy kierowca Golfa GTI. Dostał szybką i brutalną lekcję pokory

Kierowca tego srebrnego Golfa GTI bardzo się spieszył. Kiedy w końcu udało mu się wyprzedzić, pokonał go pierwszy zakręt. Na własnej skórze poczuł, jak kończy się połączenie zbyt dużej prędkości z brakiem umiejętności.

Film udostępniony na Reddicie pokazuje niecierpliwego kierowcę srebrnego Golfa GTI, który wyprzedza samochód jadący drogą dwupasmową z prędkością około 85 km/h.

Na pierwszych ujęciach widać, że kierowca Volkswagena bardzo się spieszy - jedzie przyklejony do zderzaka i mruga światłami drogowymi, żeby jak najszybciej udostępnić mu lewy pas do dalszego wyprzedzania.

Więcej ciekawych filmów motoryzacyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Kierowca samochodu, w którym była zamontowana kamera zjeżdża na prawy pas i przepuszcza Golfa. Jednak kilkadziesiąt metrów później pojawia się pierwszy zakręt, który brutalnie weryfikuje umiejętności kierowcy Golfa GTI. Przednionapędowy samochód traci przyczepność, zaczyna się obracać i na koniec uderza w betonową barierę oddzielającą pasy ruchu.

Zobacz wideo

Duża prędkość i siła uderzenia sprawiły, że Volkswagen uległ sporym uszkodzeniom. Nie wiadomo, w jakim stanie ze zdarzenia wyszedł kierowca, ale liczymy, że nabrał trochę pokory.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.