Nietypowe odkrycie w Indiach. Najdziwniejszy projekt Mercedesa w historii

Jeden z indyjskich Youtuberów dokonał niezwykłego, motoryzacyjnego odkrycia. Znalazł na jednej z ulic Delhi dzieło firmy tuningowej, które skrywa pod kosmiczną karoserią Mercedesa Klasy S.

Pod niespotykaną karoserią skrywa się Mercedes Klasy S o typoszeregu W126. Źródła z Indii donoszą, że nad prototypem czuwało studio DC Design. Projekty tej firmy nie są dobrze znane w Europie, ale z filmu dowiedzieliśmy się, że projekt prezentowany na zdjęciach to SF1.

Więcej informacji o ciekawostkach motoryzacyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Na początek warto zaznaczyć, że topowa limuzyna Mercedesa otrzymała nadwozie coupe, co już na wstępie musiało być sporym wyzwaniem dla projektantów. Jakoś trzeba było się pozbyć jednej pary drzwi, a na koniec nadać tej bryle efektownego wyglądu.

Zobacz wideo

Przód został gruntownie przeprojektowany. Pojawiła się wielka osłona chłodnicy, nowe reflektory, charakterystyczny zderzak połączony z panelami bocznymi, a także wykonana na specjalne zamówienie pokrywa silnika. Profil samochodu podkreślają potężne „skrzela", a tył samochodu jest wyjątkowo upiorny. W sumie trudno powiedzieć, która część nadwozia jest bardziej przerażająca.

Ten nietypowy samochód odkrył indyjski Youtuber „Shiva the Vlogger". Auto stało porzucone na jednej z ulic Delhi. Po zdjęciach widać, że projekt miał niełatwy żywot i skończył tragicznie. Jest pokryty grubą warstwą kurzu i błotem, a niektóre elementy nadwozia są mocno skorodowane. Całość jest w opłakanym stanie. Tylko prasa do złomu może wyzwolić ten projekt nim zniszczeje do ostatniej śrubki.

 
Więcej o: