W Tesli zagramy w gry ze Steama? Takie plany ma Elon Musk

Elon Musk na swoim Twitterze przekazał, że chciałby, aby w Teslach dostępny był cały katalog gier ze Steama.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Nowości od Tesli zazwyczaj są ogłaszane przez samego Muska, ponieważ Tesla nie ma swojego działu PR. Teraz pojawiły się nowe informacje.

Elon Musk chce, aby w przyszłych modelach Tesli i w przyszłych aktualizacjach pojawiła się możliwość na granie w gry z platformy Steam. Jeśli deklaracje znajdą pokrycie w rzeczywistości, to Tesle powinny otrzymać dostęp do katalogu 50.000 gier z wspomnianej platformy.

Musk, poza tym potwierdził, że w Cybertrucku jego klienci będą mogli zagrać w grę Cyberpunk 2077 polskiego studia CD Projekt. Niestety na razie nie podał żadnych szczegółów, kiedy pickup wyjedzie z fabryki.

Pomimo zdawałoby się dosyć ciekawej informacji, to zarówno pod postem, jak i na innych forach internetowych może przeczytać, że ludzie są dosyć mocno zniecierpliwieni czekając na Cybertrucka. Informacja o grach raczej nie jest tą, na którą czekali.

Raczej nie ma co oczekiwać w tym roku aktualizacji ze świata gier. Tesla również w tym roku nie planuje premiery żadnego nowego modelu. Mają więc na czym pracować w tym sezonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.