Nie ustąpił pierwszeństwa pieszym. Na tym się jednak nie skończy [WIDEO]

W Cieszynie doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca Audi omal nie rozjechał rodziny na przejściu dla pieszych. Jednak to nie koniec jego przewinień.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

2 stycznia na jednej z ulic w Cieszynie miała miejsce niebezpieczna sytuacja. Na jednym z przejść dla pieszych przechodziła rodzina z dwójką dzieci. W tym samym miejscu znalazł się kierowca Audi, który omal ich nie przejechał. Całe szczęście nic się im się stało.

Zobacz wideo Kierowca Audi prawie rozjechał na przejściu kobietę z wózkiem. Dostał 2,5 tys. zł mandatu i 10 pkt. karnych

Kobieta w ostatnim momencie złapała dziecko i wręcz uciekła z przejścia dla pieszych. Zachowanie kierowcy Audi zostało nagrane przez innego kierowcę i zgłoszone oraz przesłane do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Zobacz wideo Robimy kółka nowym Audi RS3. Zobacz, jak działają systemy 400-konnego hot hatcha

W toku postępowania funkcjonariuszom udało się zidentyfikować kierowcę. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Cieszyna. Dzięki temu został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł oraz 10 pkt. karnymi.

Jednak mężczyzna odpowie jeszcze za jeden występek. Kilka godzin po opuszczeniu policyjnej jednostki został wylegitymowany przez inny patrol policji. Znaleziono przy nim susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.