PKP ujawnia nagranie. Samochód zmiażdżony przez pociąg [WIDEO]

Pomyłki się zdarzają, są jednak takie, które mogły okazać się tragiczne w skutkach.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

4 stycznia na przejeździe kolejowym w Rudzienicach Suskich w gminie Iława doszło do niebezpiecznej sytuacji na przejeździe kolejowym. Całą sytuację nagrały kamery PKP i wideo to zostało udostępnione w internecie.

 

Jak widać na nagraniu kierowca, w tym wypadku 61-letnia kobieta dojeżdża do przejazdu kolejowego i włącza kierunkowskaz. Najwyraźniej pomyliła przejazd ze skrzyżowaniem i utknęła na torach. W dalszej części nagrania widać, jak ludzie próbują zabrać pojazd z torów. Niestety bezskutecznie.

Zobacz wideo Policja sprawdzała w Rzeszowie, jak kierowcy zachowują się na przejeździe kolejowym. Zarejestrowano 14 naszuszeń przepisów

Ostatecznie świadkowie próbują zatrzymać pociąg machając do niego rękami. Nie dało to pożądanego efektu i pociąg dosłownie zmiótł pojazd z torów.

W całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Zarówno 61-latka, jak i jej pasażerowie nie przebywali w tym czasie w samochodzie. Również nic się nie stało osobom przebywającym w pociągu.

Jedyną konsekwencją tego zdarzenia było to, że spowodowało 4-godzinną przerwę w podróżowaniu pociągów w relacji Olsztyn-Iława.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.