McDonald's w Łukowie. Kolejki, tyle aut, że potrzebna była policja i brak drwala

W poniedziałek 2 stycznia w Łukowie otworzono restaurację popularnej sieci McDonald's. Tłumy były tak duże, że na miejsce musieli udać się policjanci, żeby kierować ruchem.

Restaurację McDonald's otworzono w Łukowie wczoraj i z początku nic nie zapowiadało, co wydarzy się kilka godzin później. - Na uruchomienie wyczekiwanego przez wielu mieszkańców lokalu czekało sporo osób. O ile rano zainteresowanie obiektem było można powiedzieć średnie, tak od południa zaczęły przybywać całe rodziny. Jednak prawdziwy szturm klientów nastąpił wieczorem - podają dziennikarze lokalnego serwisu lublin112.pl w artykule, który pojawił się na ich stronie tuż przed 23. Więcej lokalnych informacji znajdziesz codziennie na stronie głównej gazety.pl.

W okolicach McDonald's zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego doszło do małego drogowego armagedonu. Kierowców, którzy postanowili skorzystać z McDrive i zamówić burgery było tylu, że w okolicach restauracji zapanował komunikacyjny paraliż. Sytuację musieli ratować policjanci, którzy przyjechali na miejsce i zaczęli sterować ruchem. Jak wiele osób przyjechało do łukowskiej knajpy najlepiej widać na poniższym nagraniu:

Wiele osób śmieje się, że pierwsza restauracja McDonald's przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie była przed laty witana jakby do kraju przyjechał sam prezydent USA, ale, jak widać, miłość do amerykańskiego fast foodu nad Wisłą nie osłabła ani trochę. W Łukowie kolejki były tak duże, że mieszkańcy musieli czekać około godziny (a w szczycie nawet więcej), żeby w ogóle złożyć zamówienie na swój wymarzony zestaw. Podobno do baru przyjechali nie tylko mieszkańcy miasta, ale także osoby z sąsiednich powiatów. Zainteresowanie było tak ogromne, że restauracja musiała chwilowo wykreślić kilka pozycji z menu.

Godzinne kolejki do McDonalds, korki na Warszawskiej, policja kieruje ruchem i ... zabrakło drwala

- informował serwis "Master TV Łuków". Ta ostatnia informacja musiała być najbardziej mrożąca dla miłośników fast foodu spod znaku złotych łuków. Kanapka Drwala to fenomen.

Zobacz wideo Czy wiesz jak się zachować, gdy ruchem kieruje policjant?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.