Samochód pod choinką? Amerykanin cieszy się jak dziecko [WIDEO]

Na święta chcemy obdarować naszych najbliższych czymś wyjątkowym. Żona tego mężczyzny spełniła jego marzenie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Są prezenty bardziej lub mniej trafione. O wiele łatwiej jest, gdy wiemy co nasi najbliżsi chcą dostać. Żona pewnego Amerykanina podarowała mu prezent, o którym marzył i tym samym zaskoczyła go całkowicie.

Nagranie z otrzymania prezentu wstawiła żona mężczyzny na TikToka i na pierwszy rzut oka ten film, w którym bardzo zdziwiony mąż i ojciec dostaje Forda Mustanga, jest dość zabawny. Ale za skokami i okrzykami kryją się głębokie emocje, co sprawia, że ten zabawny film jest również bardzo wzruszający.

Zobacz wideo Jaki jest nowy ford mustang? Recenzujemy

Film zaczyna się od mężczyzny, który sięga do świątecznej skarpety i znajduje klucz. To wtedy poziom podekscytowania rośnie, a ostatecznie obdarowany wybiega na zewnątrz i dosłownie skacze z radości po zobaczeniu modelu Ford Mustang GT z 2009 roku. Już sam ten widok, cieszącego się jak dziecko dorosłego mężczyzny wywołuje uśmiech na twarzy.

Nissan Leaf ChoinkaMotoryzacyjne reklamy świąteczne, które stopią wasze serca

To pierwszy film na profilu Amy Green i od razu stał się viralem. Zobaczył go nawet CEO Forda Jim Farley.

Żona głównego bohatera opublikowała również drugi film, na którym nadaje szerszego kontekstu dla pierwszego nagrania. Wyjaśniła jak ukrywała samochód, przy czym pomagali sąsiedzi i córka. Co ważniejsze, wyjaśniła również, dlaczego ten prezent był tak wyjątkowy. Opowiedziała, jak jej mąż często poświęcał własne życzenia podczas świąt, czasami pracując na dwóch lub trzech etatach, aby zapewnić swojej córce niesamowite Święta Bożego Narodzenia.

Teraz każde z nich ma wspaniałe wspomnienia ze świąt.

Więcej o: