Duże pieniądze nie idą z dobrym gustem w parze. Jednak to nie przeszkadza by zrobić takie Porsche

Porsche 911 Turbo S generacji 993 należało do byłego premiera Kuwejtu. Tak lubił żółto-pomarańczowe połączenie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Porsche 911 Turbo S z 1998 r. generacji 993, które jest sprzedawana przez Pfaff Reserve w Ontario w Kanadzie jest wyjątkowe. Należało do Jego Wysokość Szejka Nassera Al-Mohammeda Al-Sabaha. Jednak to nie właściciel jest tutaj tylko wyjątkowym elementem tego pojazdu.

Zobacz wideo Porsche 718 Cayman GT4 to samochód dla tych, którzy zabawę traktują poważnie. Sprawdzamy

Auto przyciąga wzrok dzięki lakierowi Vanilla Yellow, w odcieniu bieli z miętowozielonym połyskiem. Szejk oczywiście bardzo lubił ten kolor, o czym świadczy fakt, że nawet mały przedni grill i listwy wlotu powietrza są pomalowane tak, aby pasowały do ??reszty nadwozia.

Jednak największe wrażenie robi wnętrze pojazdu, które wręcz uderza. Pomarańczowo-żółte połączenie znajduje się na siedzeniach, skrzyni biegów, tunelu środkowym, desce rozdzielczej, kierownicy i panelach drzwi. Połączenie kolorystyczne jest wszędzie, nawet na przyciskach, wskaźnikach i otworach wentylacyjnych. Obudowy głośników mają żółte skórzane akcenty i pomarańczowe kratki.

Jasnobrązowy dywan na podłodze i dolnej części paneli drzwiowych pomaga nieco wyciszyć kabinę. Istnieje również wiele drewnianych akcentów, a zagłówki mają inicjały szejka, „NMS".

Według ogłoszenia samochód przeszedł pełną renowację przez Porsche Classic w Niemczech w latach 2010-2014. To 911 Turbo S przejechało zaledwie 135 km od opuszczenia fabryki i przejechało 106 z tych kilometrów po zakończeniu renowacji. Dzięki temu, pomimo swojego wieku, jest praktycznie jak nowy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.