David Beckham tworzy spersonalizowane Maserati MC20. Inspiracją klub Miami United FC

Znany piłkarz David Beckham dostosował supersamochód Maserati MC20 do własnych potrzeb. Inspirował się klubem Miami United FC.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Podobnie jak większość luksusowych producentów samochodów, Maserati oferuje wyższy program dostosowywania, który w tym przypadku nazywa się Maserati Fuoriserie. Jego najnowszy klient, David Beckham, postanowił pokazać światu swoje dzieło.

Zobacz wideo Maserati, bentley i inne pojazdy trafiały do "dziupli" na Wilanowie. Paserów zatrzymano

Na warsztat zostało wzięte Maserati MC20. W wersji Fuoriseie Edition dla Davida Beckhama jako inspiracja posłużył jego klub piłkarski Miami United FC. Stworzony samochód nawiązują kolorystycznie do czarno-różowych strojów zespołu.

Nadwozie zostało pomalowane na błyszczący, czarny kolor, natomiast logo marki na masce oraz słupki mają matowy, czarny odcień. Napis Maserati z tyłu również jest wykończony w matowej czerni, chociaż znaczek MC20 na drzwiach jest wykończony w pastelowym różu, podobnie jak zaciski hamulcowe Brembo.

Ten sam motyw kontynuowany jest we wnętrzu pojazdu. Dominuje skóra i Alcantara w kolorze czarnym z kontrastowymi różowymi szwami. Oparcia siedzeń obite są Alcantarą, na której wykonano laserowy grawer. Natomiast zagłówki posiadają różowy haft.

Tymczasem na tunelu środkowym między siedzeniami pojawia się spersonalizowana tabliczka znamionowa. Obok jest logo z trójzębem oraz napis Maserati Fuoriseie jest w pastelowym różu, a poniżej, kursywą, widnieje aluminiowy napis „Dla Davida".

David Beckham jest ambasadorem marki Maserati.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.