Król TVN-u parkuje, gdzie chce. "To chamstwo, egoizm i brak empatii"

Influencer "z misją" Wojtek Sawicki natknął się w internecie na zdjęcie auta, które stanęło na miejscu dla niepełnosprawnych. Należy do celebryty Kuby Wojewódzkiego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Wojtek Sawicki ma 34-lata i cierpi od urodzenia na dystrofie mięśniową Duchenne'a. Prowadzi swój profil na Instagramie, który nazywa się Life on Wheelz i określa się mianem „Influncera z misją".

Zobacz wideo Zamiast wypłacać osobom z niepełnosprawnościami renty, dopłaćmy im do samochodów. 2 mln ludzi mogłoby podjąć pracę. Wywiad ze Zbigniewem Zawadą, wiceprezesem zarządu SPiNKa

Ostatnio natrafił na zdjęcie auta zaparkowanego na miejscu dla niepełnosprawnych. Duże auto terenowe stało nieopodal lokalu Kuby Wojewódzkiego w trójmieście – Niewinni Czarodzieje 3.0. Sawicki przypuszczał, że auto może należeć do dziennikarza, ale nie miał co do tego pewności.

 

Jednak odpowiedź do kogo należy tak zaparkowane auto pojawiło się na profilu Wojewódzkiego, który przeprosił za tak pozostawione auto.

 

Sawicki w swoim wpisie dokonał edycji i wyraził swoją dezaprobatę dla dziennikarza i dla osób parkujących na tego typu miejscach oraz w stosunku do tych, którzy uzyskują zaświadczenie o niepełnosprawności będąc całkowicie zdrowymi, aby móc parkować na kopertach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA