Mustang trafia do niepozornej gry, która wciąga już po pierwszym meczu. Nie byle jaki Mustang [WIDEO]

Ford Mustang Mach-E i Mustang GT350R dołączają do gry Rocket League. Nie pierwszy raz Ford się tam pojawia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Do gry Rocket League trafią dwa Mustangi. Gracze będą mogli wybrać pomiędzy klasycznym GT350R z 1965 r., a nowoczesnym Mach-E. Zapowiedź trafiła w formie krótkiego wideo, a komentarz do niego nagrał Bryan Cranston.

 

Mustang Shelby GT350R RLE (Rocket League Edition) kosztuje 1100 kredytów. W skład zakupu wchodzi samochód, grafiki Ford Performance i „98", specjalne koła Ford Mustang Shelby GT350R RLE, banerem gracza „98" i specjalny dźwiękiem silnika dla tego modelu.

Zobacz wideo W Mustangu Mach-E, duch Mustanga nie zginął. Sprawdzamy forda nowej ery

Mustang Mach-E RLE również kosztuje 1100 kredytów i jest również sprzedawany z grafikami Ford Performance i „98". Dostaje również własne koła, baner odtwarzacza Mustang Mach-E i specjalny dźwięk zaprojektowany specjalnie dla samochodu. Gdy model naładuje się w grze, to przechodzi w stan naddźwiękowy, co daje dodatkowe efekty wizualne w formie błyskawicy.

Ford współpracował również wcześniej z Rocket League. Wtedy zadebiutował model F-150 wśród innych pojazdów w grze.

Poza tym producent samochodów sponsoruje również turniej Ford + Rocket League Freestyle Invitational, który odbędzie się w dniach 15-16 grudnia. W nim gracze będą wykonywać sztuczki w jednym z dwóch niedawno zaprezentowanych pojazdów, aby mieć szansę na wygranie zupełnie nowego Mustanga Mach-E w prawdziwym życiu.

Oba pojazdy można kupić w sklepie w grze osobno lub razem za 2000 kredytów. Pojazdy będą dostępne tylko od 9 do 22 grudnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.