1000 funtów nagrody za oglądanie Top Geara. W Polsce nie możemy wziąć udziału

Top Gear swego czasu był jednym z popularniejszych programów telewizyjnych na świecie. W sumie powstało 30 sezonów i teraz można wygrać pieniądze oraz gadżety, jeśli obejrzy się wszystkie sezony.

Spodobał się Tobie ten temat? Więcej wiadomości ze świata motoryzacji znajdziesz na Gazeta.pl

Firma USwitch.com zorganizowała konkurs dla fanów Top Gear. Za obejrzenie wszystkich sezonów brytyjskiego show można wygrać nagrodę pieniężną i gadżety związane z programem.

Zobacz wideo "Aaaa, ale czad! Jadę ze Stigiem!" Jeszcze nie widzieliśmy naczelnego Moto.pl w takich emocjach

Jakie właściwie są zasady? Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w formularzu na stronie wcześniej wspomnianej firmy i czekać na potwierdzenie wzięcia udziału. Jest jednak pewien haczyk. W wydarzeniu mogą wziąć jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy ukończyli 18 rok życia. Konkurs trwa pomiędzy 18 października a 18 listopada.

Jaki właściwie jest cel tego konkursu? Nie chodzi o samo oglądanie. Uczestnik będzie musiał określić na podstawie 236 odcinków jaka marka motoryzacyjna była najczęściej prezentowana w programie.

Morgan Aeromax i Philip AllenMilioner chce być pochowany w Morganie, to najlepszy sposób na odejście z fasonem. "Mają mnie zmumifikować i podać cygaro"

Jednak w samym regulaminie nie ma informacji, że wymogiem jest oglądanie programu, a także jest tam informacja, że twórcy programu Top Gear, ani stacja BBC nie ma nic wspólnego z wspomnianym konkursem. Zwycięzca otrzyma wypłatę w wysokości 1000 funtów w przeciągu 28 dni. Laureat zostanie wyłoniony na zasadzie losowania 22 listopada.

Jeśli jest ktoś chętny do obejrzenia wszystkich odcinków (bądź nie) i mieszka w Wielkiej Brytanii to droga wolna.

Więcej o: