Czym jest luksus w 2021 r.? Decydują nasi czytelnicy. Głosujecie i zgarniacie nagrody

To kolejna ciekawa kategoria w plebiscycie The Best of Moto 2021. Nasi czytelnicy wybierają model, który zasłużył na miano Samochodu luksusowego roku. W zeszłym wygrała klasyczna limuzyna. Czy tak będzie w tym?

Luksus dla wielu osób znaczy coś innego. Jesteśmy ciekawi, czym jest dla naszych czytelników, dlatego ta kategoria jest szeroka i postanowiliśmy „wystawić" w niej różne propozycje modeli z segmentu premium. Ale nie tylko te od marek luksusowych, ponieważ do miana premium coraz częściej aspirują także inni producenci. Rok temu zdecydowaliście, że na ten tytuł zasługuje największa limuzyna z Ingolstadt w usportowionym wydaniu S8. Kto zwycięży w 2021 r.? O tym tym zdecydują tylko i wyłącznie głosy naszych czytelników. W kategoria specjalnych plebiscytu The Best of Moto jurorzy i eksperci nie mają nic do powiedzenia.

Zagłosuj na Luksusowy Samochód Roku w TYM MIEJSCU. Każdy głos do szansa na zgarnięcie nagród. M.in. skutera marki Aprilia i wideorejestratorów Mio.

W tegorocznej edycji ta kategoria jest wyjątkowo mocno obsadzona. Kandydatów wymieniamy alfabetycznie:

  • DS 9 
  • Ford Explorer PHEV 
  • Hyundai Santa Fe Plug-in 
  • Jaguar XF  
  • Mercedes EQS 
  • Porsche Panamera Turbo S 
  • Toyota Camry 

Masz faworyta? Możesz zagłosować na niego TUTAJ. Każdy głos to szansa na nagrody. Na głosy naszych czytelników czekamy do 15 listopada. Ogłoszenie zwycięzców The Best of Moto wraz z uroczystym wręczeniem statuetek odbędzie się 25 listopada. Relacje z wydarzenia, tekstową i wideo, będzie można śledzić na żywo na Moto.pl oraz Gazeta.pl. Zachęcamy do głosowania. Jesteśmy bardzo ciekawi, który samochód ogłosicie w tym roku mianem Samochodu Luksusowego Roku. To będzie trudny wybór.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.