Blisko tragedii. Kobieta próbowała przebiec przez przejazd kolejowy [WIDEO]

Dużym problemem na drogach jest niezdecydowanie, w szczególności wśród pieszych. Do takiej sytuacji doszło na przejeździe kolejowym, gdzie kobieta nie wiedziała, czy da radę przejść czy też nie.

Ostatnio w Ermelo w Holandii doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Kobieta próbowała przebiec przez przejazd kolejowy z opuszczonym szlabanem. Wszystko uwieczniła kamera z monitoringu.

 

Jak widać na nagraniu kobieta pomimo opuszczonych szlabanów usiłuje przedostać się na drugą stronę przejazdu. W pewnym jednak momencie z zaciekawieniem kieruje się w lewą stronę, gdzie najprawdopodobniej jest przejście bezpośrednio na peron.

Zobacz wideo Śląsk. Wjechała na przejazd kolejowy. Przed zderzeniem z pociągiem uratował ją policjant

Jak się okazuje bramka jednak była zamknięta i wtedy kobieta wpada w panikę. Decyduje się na szybki powrót na stronę, z której pierwotnie przebiegała. Najwyraźniej widzi już zbliżający się pociąg i zaledwie centymetry dzielą ją przed rozjechaniem przez skład kolejowy.

Przejazd kolejowy w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w BydgoszczyKierowco, przejeżdżasz przez tory? Zwracaj uwagę na żółte naklejki

Ponoć to nie pierwszy raz, gdy na tej linii dochodzi do opóźnień ze względu na nieroztropnych pieszych. Pociągi zazwyczaj mają przykaz by w tamtym miejscu poruszały się z prędkością spacerową, co doprowadza do opóźnień. Służby także regularnie patrolują ten odcinek i nakładają grzywny.

Więcej o: