John Bronco znów w siodle. Powraca znana postać z nowym mockumentarzem wspieranym przez Forda [WIDEO]

Przy Fordzie Bronco powstała postać Johna Bronco, najbardziej męskiego z mężczyzn na świecie. Teraz powraca z krótkim wideo na platformie Hulu.

Są postacie, które na stałe się wpisały w symbole różnych marek, chociażby Malboro Man. Ford posiada Johna Bronco, który ma być symbolem na miarę wcześniej wspomnianego kowboja.

 

Na platformie Hulu pojawił się nowy mockdokument o tym, co się działo z Johnem i ponownie zasiada za kierownicą auta – John Bronco znowu jeździ. Krótki film komediowy, który został nakręcony w celu wsparcia nowego Bronco, ale wydaję się, że Ford niewiele robi, aby go reklamować. Postać Johna gra Walton Goggins.

Zobacz wideo Jeden z najciekawszych SUV-ów segmentu C? Testujemy nowego Forda Kuga

Jest to już druga produkcja. W zeszłym roku pojawił się pierwszy film, który także opublikowano na Hulu. Oryginalny film, również wyprodukowany przez Imagine Entertainment, a także przesyłany na wcześniej wspomnianą platformę, był kontynuacją przygód Johna Bronco, który „w tajemniczy sposób zniknął" w 1996 roku, kiedy Bronco wyszedł z produkcji.

 

Według materiału związanego z oryginalnym mockumentarzem, John Bronco był „jeźdźcem rodeo, mistrzem wyścigów, symbolem seksu i największym miotaczem w historii".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.