Zamaskowany Ranger na nagraniu. Efekt współpracy Volkswagena i Forda [WIDEO]

Ford zaprezentował nagranie i pierwsze zdjęcia Rangera nowej generacji. Na razie w pełnym kamuflażu.

Od premiery obecnej generacji Forda Rangera minęło już 10 lat. Aż trudno w to uwierzyć. Przez ten czas Ford aktualizował wygląd swojego pickupa, a także wprowadził odmianę Raptor podobnie jak w większym F-150.

Zobacz wideo Ford Explorer - testujemy kolosa z USA

Teraz zaprezentowano nową nagranie i dwa zdjęcia pokazujące mniej więcej jak może wyglądać kolejna generacja Rangera. Ponieważ nie jest to jeszcze premiera nowego modelu zaprezentowano pojazd jeszcze w pełnym kamuflażu, ale można dostrzec kilka elementów nawiązujących stylistycznie do większego, wcześniej wspomnianego brata. Chociażby stylistyka świateł.

 

Na nagraniu widać również jak nowy Ranger daje sobie radę w trudnym terenie, ale to co najbardziej zwraca uwagę to masywne boki auta.

Nowy Ranger to wspólne dziecko Volkswagena i Forda. Nie ma jednak co ukrywać, że głównie będzie opracowany przez Forda, a niemiecka firma przejmie rozwiązania do Amaroka. Jednak Volkswagen nie pozostanie dłużny swojemu partnerowi. Ford będzie mógł przejąć pod swoje skrzydła kilka modeli dostawczych od europejskiej firmy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.