Kolacja przy świecach i... samochodach. Restauracja dla fanów motoryzacji będzie istnieć tylko dwie doby

Dobre jedzenie i dobre samochody. Czy może być lepiej? W ostatni weekend sierpnia Neo(n) Bistro zaprasza wszystkich miłośników czterech kółek na włoską ucztę na parkingu pod gołym niebem, ale za to w otoczeniu luksusowych samochodów.

Jeśli jesteście fanami pięknych, włoskich samochodów i pysznego (i również włoskiego) jedzenia, w ostatni weekend sierpnia możecie chcieć pojawić się w stolicy. 27 i 28 sierpnia Neo(n) Bistro zaprasza wszystkich miłośników czterech kółek na włoską ucztę pod gwiazdami. Kolację na ostatnim piętrze parkingu Hotelu Novotel uświetnią zaparkowane przy stolikach modele aut Ferrari i Maserati.

Neo(n) Bistro, kolacja na dachu hotelu w Warszawie, FerrariNeo(n) Bistro, kolacja na dachu hotelu w Warszawie, Ferrari Neo(n) Bistro

Od restauracji do motoryzacji

Miłośnikom jedzenia i motoryzacji pewnie właśnie zaświeciły się oczy. W ostatni weekend sierpnia na parkingu hotelu Novotel zaparkują klasyczne i nowoczesne modele Ferrari i Maserati.O podniebienia gości zadba Edoardo Mallozzi, Chef La Squadra Ristorante, włoskiej restauracji znajdującej się w Katowicach przy salonie samochodów marki Ferrari oraz Maserati. Na gości będą czekać wyjątkowe dania tradycyjnej kuchni włoskiej w wersji wege oraz mięsnej. Wśród nich m.in. pasta z włoską wędzoną szynką, sosem pomidorowym, dodatkiem Parmigiano Reggiano D.O.P, wegetariańska lasagne lub pieczony indyk w plastrach z sosem z tuńczyka, kaparami i oliwą. Zwieńczeniem kolacji będzie słynne pistacjowe tiramisu Edoardo, o którym niejednokrotnie pisano, że lepszego próżno szukać nawet we Włoszech.

Nie wiemy jak wam, ale nam leci ślina po przeczytaniu tego menu. Zapowiada się włoska uczta w towarzystwie nowoczesnych i klasycznych aut. Stoliki można rezerwować w Neo(n) Bistro. To nie tylko wspaniałe doświadczenie kulinarne, ale również możliwość spędzenia wieczoru w niezwykłych okolicznościach. Romantyczny klimat tego miejsca to zasługa przede wszystkim widoku na Warszawę nocą, blasku kolorowych neonów oraz rozgwieżdżonego nieba.

Neo(n) Bistro, kolacja na dachu hotelu w Warszawie, FerrariNeo(n) Bistro, kolacja na dachu hotelu w Warszawie, Ferrari Neo(n) Bistro

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.