Fleet Electric Day. Zelektryfikowane modele Forda już niedługo w Słomczynie

Już 9 września podczas Fleet Electric Day na Autodromie w Słomczynie będzie można się zapoznać z zelektryfikowaną gamą modeli Forda.

9 września na Autodromie w Słomczynie podczas Fleet Electric Day Ford planuje zaprezentować sześć swoich modeli z napędem elektrycznym.

Zobacz wideo Wideowywiad z Tomkiem Kucharem, kierowcą rajdowym. Czy samochody elektryczne to przyszłość sportowej motoryzacji?

Oczywiście głównym punktem ekspozycji firmy spod błękitnego owalu będzie Mustang Mach-E. Jak jednak wspomniano wcześniej w sumie Ford ma zamiar pokazać również inne modele zelektryfikowane.

Na miejscu odwiedzający będą mogli przetestować Kugę Plug-In Hybrid, który w pierwszej połowie tego roku był najlepiej sprzedającym się modelem ładowanym z gniazdka w Europie. Na miejscu będzie można również zobaczyć pełne hybrydy – Kugę FHEV, Mondeo FHEV oraz S-Max FHEV. Do tego ofertę zabierze ze sobą bestsellera marki - Pumę mHEV, a także Custom PHEV.

Co najważniejsze podczas Fleet Electric Day będzie można zapoznać się z ofertą wielu marek motoryzacyjnych, gdyż pojawi się tam niemal pełna oferta aut hybrydowych i elektrycznych z polskiego rynku. Gorsza wiadomość jest taka, że wstęp na wydarzenie mają tylko przedstawiciele firm jednostek samorządowych, spółek Skarbu Państwa, które są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów z napędami alternatywnymi. Celem testu jest przybliżenie technologii napędów alternatywnych przedsiębiorcom i fleet managerom.

Więcej o: