Piłkarze Bayernu Monachium otrzymali nowe auta. Elektryczna ofensywa Audi

Robert Lewandowski i jego koledzy z Bayernu Monachium otrzymali nowe auta od Audi. Producent współpracuje z klubem od 2002 roku.

Audi od września zeszłego roku razem z klubem Bayern Monachium rozpoczęli podróż w kierunku zrównoważonej mobilności. Od tego momentu piłkarze i działacze klubu otrzymują od producenta auta i instalowane są ładowarki na terenie stadionu.

Teraz piętnastu zawodników i działaczy FC Bayern otrzymało w pełni elektryczne Audi e-tron GT i Audi RS e-tron GT. Po odbiór udało się dziesięciu zawodników i pięciu działaczy, w tym kapitan naszej reprezentacji Robert Lewandowski.

Piłkarze i działacze mieli okazję sprawdzić jak prowadzą się nowe, elektryczne auta spod znaku pierścieni na torze Audi Driving Experience Center. Wszystko pod okiem mistrzów Formuły E, Lucasa di Grassi i René Rasta.

Piłkarze ze względu na współpracę klubu z Audi mają obowiązek jeżdżenia na wydarzenia związane z rozgrywkami klubowymi i na treningi tylko autami tej marki. W innym przypadku muszą płacić karę.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.