Miał nadzieję, że krzykiem wystraszy złodziei. Przeliczył się [WIDEO]

Co należy zrobić, gdy widzisz, że kradną tobie auto? Stój na balkonie i krzycz. Tak pomyślał pewien Japończyk, ale nie pomogło.

Właściciel zmodyfikowanej Mazdy RX-7 nagrał, jak kradną mu auto spod mieszkania. Jedyne, co zrobił, to zaczął krzyczeć. Nagranie zostało opublikowane na Twitterze.

Jalopnik donosi, że incydent miał miejsce na parkingu Meitetsu Kyosho w prefekturze Aichi o godzinie 1:18. Na filmie widać i słychać jak właściciel pojazdu krzyczy z balkonu i obserwuje jak złodzieje kradną jego Mazdę RX-7. Jeden z nich uruchamia pojazd, a drugi wskakuje do Toyoty C-HR i odjeżdża w ślad za Mazdą.

Posty na Twitterze wskazują, że właściciel skradzionego pojazdu żałuje, że nie zrobił nic więcej poza krzykami. W tamtym jednak momencie liczył na to, że takie zachowanie wystarczy by spłoszyć rabusiów.

Nie jest wiadome, czy auto było otwarte w chwili kradzieży, czy może złodzieje musieli się włamać. Na nagraniu uwieczniono natomiast tablice rejestracyjne z Toyoty. Na ten moment nie udało się zlokalizować skradzionego pojazdu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.