The Grand Tour wraca na drogi. Nowy odcinek już niedługo [WIDEO]

Clarkson, May i Hammond wracają do typowych dla siebie wybryków. Opublikowano zwiastun ich nowego wspólnego odcinka.

Trzeba przyznać, że czas koronawirusa wpłynął na znane trio prezenterów The Grand Tour, przez co nie pojawiało się, poza jednym odcinkiem, wspólnych projektów. Jeremy Clarkson przygotował program o swojej farmie, Richard Hammond podpisał umowę z Discovery na program o warsztacie, a James May kupił nowe Mirai na miejsce starego Mirai. Nie oznacza to jednak, że panowie nie przygotowywali kolejnego odcinka ich wspólnego show. Jego zwiastun został najpierw opublikowany na TikToku, a teraz został zamieszczony na Instagramie programu:

 

Trio wraca do Szkocji, którą odwiedzili w pierwszym sezonie swojego programu. Jakie będzie zadanie do wykonania przez nich na razie nie jest wiadomo. Na nagraniu widać fragmenty ich podróży w tym przez most unoszący się na wodzie.

James May w zwiastunie prowadzi Cadillaca Coupe DeVille czwartej generacji, Clarkson siedzi za kierownicą jasnoniebieskiego Lincolna Continentala Mark V z późnych lat 70. Hammond natomiast prawdopodobnie prowadzi Chryslera Imperial LeBaron Crown Coupe. Wygląda też na to, że nie będą to jedyne auta, które pojawią się w odcinku.

Premiera już 30 lipca. Zatem w najbliższym czasie powinien pojawić się pełny zwiastun, który więcej zdradzi.

Zobacz wideo
Więcej o: