Czy użytkownicy Reddita natrafili na największego fana Mazdy RX? [WIDEO]

Mazdy RX to jedne z najciekawszych modeli japońskiego producenta, a zarazem jedne z najbardziej kultowych. Chyba natrafiono na największego fana.

Mazda na świecie ma wielu zwolenników. Jednak właściciel tego domostwa musi być największym z nich, gdyż przed jego posesją znajduje się wiele modeli RX-7 i RX-8. Na Redditcie pojawiło się nagranie z tego miejsca opublikowane przez BigBang_Cam.

Tutaj znajdziesz nagranie kolekcji Mazd RX opublikowane na portalu Reddit.

Naliczyć można, co najmniej siedem egzemplarzy RX-8 i tyle samo RX-7. Większość pojazdów zostało zmodyfikowanych. Zmieniono zderzaki, maski, progi, felgi, zastosowano szerokie błotniki, duże spojlery i naklejki, które przypominają te z serii gier NFS Underground.

Niestety widać, że pojazdy były wystawione przez dłuższy czas na działanie upałów i brudu, przez co kondycja ich lakierów pozostawia wiele do życzenia. Jednakże tak duży zapas aut, a zarazem części może skutkować powstaniem kilka działających i w dobrym stanie aut.

Nie ma informacji o właścicielu, jaki był cel kupna tak dużej ilości pojazdów i kiedy je kupił. Wiadomo tylko tyle, że ta nietuzinkowa kolekcja znajduje się na Cyprze. Jednym z pomysłów użytkowników Reddita jest, że właściciel zgromadził tyle RX-ów, aby w przyszłości, kiedy ceny części do nich zdrożeją będzie mógł je wyprzedawać.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.