Honda Civic o mocy dwóch rowerzystów. Tak niedorzeczne, że aż ciekawe [WIDEO]

Moc w samochodach jest ważna. Ekologia również jest ważna. Zatem można stworzyć pojazd napędzany ekologicznie i nie będzie to prąd tylko siła mięśni dwóch rowerzystów.

Na portalu YouTube pojawiło się ciekawe nagranie na kanale Life OD. Widoczny na nim jest Civic czwartej generacji, który zasilany jest tandemem.

 

Twórcy tej hybrydy wiedzieli, że pomysł jest nie do końca logiczny i potrzebny, ale mieli przy tym sporo frajdy. Połączyli starą Hondę Civic i zamiast silnika zamontowali tandem. I chociaż zdawali sobie sprawę, że projekt ten nie wymaga szczegółowej inżynierii, to okazało się, że pojazd daje sobie całkiem nieźle radę. Rower wygląda jakby wyskakiwał z miejsca, gdzie normalnie umieszczony jest silnik.

Mężczyźni siedzący na rowerze napędzają pojazd, ale kierunek nadaje ich kolega z wnętrza auta za pomocą normalnej kierownicy. Ich cel był prosty: restauracja typu fast food. Niestety po ich przejażdżce zostają zatrzymani przez policjanta, który zdezorientowany nie wie co ma z nimi zrobić. Ostatecznie puszcza ich wolno, po wytłumaczeniu przez mężczyzn, że de facto jest to bardzo duży rower.

Wszyscy, których mijali zwracali uwagę na ten nietypowy pojazd i byli szczerze rozbawieni. Zresztą jak sami twórcy.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.