Gwiazda programu The Grand Tour z nowym programem, ale nie dla Amazona [WIDEO]

Richard Hammond stworzy nowy program motoryzacyjny. Ogłosił to w opublikowanym nagraniu na YouTube na profilu Drive Tribe.

Richard Hammond poszedł za przykładem dwóch pozostałych kolegów z The Grand Tour i zapowiedział stworzenie kolejnego, własnego programu, który i tak będzie powiązany z motoryzacją, a dokładniej z renowacją klasycznych pojazdów. Tą radosną informacją podzielił się z fanami za pośrednictwem profilu Drive Tribe na YouTube.

 

W Wielkiej Brytanii cieszą się popularnością tego typu programy, a Hammond stworzył ostatnio firmę zajmującą się odnawianiem starych aut – The Smallest Cog. Firma ma zostać zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu podczas London Classic Car Show i jest hołdem dla dziadka Hammonda, który był konstruktorem nadwozi dla Mullinera, a później Jensena.

Co ciekawe program nie powstanie dla Amazona, a dla Discovery+, z którym już wcześniej Hammond współpracował. W opublikowanym nagraniu dowiadujemy się również, że w show pojawi się duet ojciec i syn – Neil i Anthony Greenhouse, który odnawiali klasycznego Jaguara XK150 należącego do prezentera. Proces odnawiania Jaguara można było śledzić na kanale Drive Tribe.

Program zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku. W najbliższych miesiącach fani The Grand Tour powinni również poznać datę emisji kolejnego odcinka programu. Na razie na Amazonie można oglądać program Jeremy’ego Clarksona o jego zmaganiach na wsi – Farma Clakrsona.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.