Przegląd auta przed wakacjami - Honda sprawdzi każdy model, bez względu na wiek

Na taki pomysł wpadła Honda. By promować bezpieczne podróże, marka uruchomiła akcję serwisową, która pomoże kierowcom zadbać o właściwy stan pojazdów przed letnimi wyjazdami w długie podróże. Najciekawszy jest jednak fakt, że po zakończeniu kontroli, właściciel pojazdu dostanie nagranie z przeglądu.

Honda uruchomiła akcję serwisową, która ma pomóc wszystkim bezpiecznie dojechać do celu. Wakacyjne podróże to często dalekie trasy, dlatego perfekcyjny stan samochodu to obowiązkowe "wyposażenie" każdych wakacji.

Zobacz wideo Honda CR-V bije rekordy sprzedaży na światowym rynku, jest też lubiana w Polsce. Jak prezentuje się w wersji hybrydowej?

Każda Honda, w każdym wieku

Akcja serwisowa obejmuje wszystkie modele marki Honda z dowolnym przebiegiem, zakupione na całym świecie. Podsumowanie kontroli stanu technicznego samochodu będzie przekazywane klientom w formie nagrania video w ramach usługi eVHC (electronic Vehicle Health Check).

Średni roczny przebieg samochodu w Polsce to ok 8000 kilometrów. Duży udział mają w nim trasy, pokonywane w okresie wakacyjnym. Dla wielu kierowców letnie wyjazdy łączą się z przejeżdżaniem dystansów przekraczających 1000 kilometrów. Akcja Hondy "przygotuj auto na wakacje" obejmuje trzy oferty:

  • kontrola stanu technicznego pojazdu z dokumentacją video eVHC (electronic Vehicle Health Check) i ozonowaniem za 99 zł;
  • kontrola geometrii zawieszenia samochodu za 199 zł;
  • rabat 15 proc. na akcesoria przydatne w trakcie wakacyjnych podróży.

Akcja serwisowa potrwa do 14 sierpnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.