Kierowca BMW prawie potrącił nastolatków. Sam zgłosił się na policję [WIDEO]

Na portalu YouTube zamieszczone został krótkie wideo pokazujące, jak mało brakowało, aby doszło do tragedii. Niestety takie zachowania są dosyć częste.

W Bojszowicach w woj. śląskim w minioną sobotę doszło prawie do tragedii, co zarejestrowała kamera samochodowa u innego kierowcy.

 

Na nagraniu widać oznaczone przejście dla pieszych i inne auta, które zatrzymują się przed nim, aby umożliwić przejście dwóm nastolatkom. Jednemu kierowcy w BMW natomiast bardzo się śpieszyło i wyminął pozostałe pojazdy i niemal uderzył w młodzież, która wchodziła na pasy. W ostatnim momencie i kierowca i młodzi ludzie uniknęli tragedii.

Lublin, al. Andersa. Przejście dla pieszychMandat za telefon na przejściu dla pieszych. Piszesz SMS-a? Zapłacisz 500 zł!

Nagranie pojawiło się w internecie i jak się okazało 50-letni kierowca BMW po zobaczeniu go w mediach sam zgłosił się na policję. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności oraz zarzuty narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Zobacz wideo
Więcej o: