Dron osobowy. Czy tak wygląda przyszłość transportu? [WIDEO]

Filmy Sci-Fi pokazały różne zwariowane pomysły na to, co będzie wykorzystywane w przyszłości do podróżowania. Często wspólną cechą takich wizji są pojazdy latające dla każdego.

Drony to, co raz bardziej popularne maszyny, na które może pozwolić sobie prawie każdy. To, co dawniej trzeba było nagrywać w filmach czy telewizji za pomocą śmigłowca teraz wystarczy dron. Ostatnio też słyszy się o latających dostawach zamówień internetowych. Nic, więc dziwnego, że ludzie, co raz śmielej myślą o dronach pasażerskich. Jeden już jest i lata nim Hunter Kowald z Los Angeles. Jego przelot po ulicach miasta zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Pełne nagranie przelotu można natomiast znaleźć na jego profilu na YouTubie:

 

Hunter Kowald zarówno na YouTubie, jak i na swoim Instagramie zamieścił wiele innych nagrań ze swoich wyczynów na dronie pasażerskim. Spojrzenie na takie urządzenie przywodzi na myśl deskolotkę z filmu „Powrót do przeszłości".

Z całą pewnością taki widok może zaskoczyć każdego. Może za kilka lat będzie czymś powszechnym, jak dziś motocykle lub hulajnogi elektryczne. Obecnie jednak jest to oryginalna forma transportu.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.