MB Motors Janki - tak powinny wyglądać salony samochodowe

W Jankach koło Warszawy działa już nowy salon i autoryzowany serwis Mercedesa, z wydzielonymi strefami Mercedes-Benz, Mercedes-AMG oraz Mercedes-EQ. To obecnie najnowocześniejszy taki obiekt w Polsce.

W przestronnym salonie, na powierzchni około 1000 metrów kwadratowych, czeka ekspozycja 15 nowych Mercedesów. Do konfigurowania i prezentowania samochodów służą efektowne cyfrowe nośniki systemu Digital Signage, a spotkania z klientami odbywają się w kameralnej atmosferze, w specjalnych pomieszczeniach.

Zgodnie z najnowszą strategią Mercedes-Benz, koncertujemy się na tym, by klienci doświadczali luksusu na każdym etapie zakupu i obsługi swojego auta. Doceniamy klientów i pielęgnujemy długotrwałe relacje z marką. Ucieleśnieniem tej strategii jest między innymi prezentowany w nowym salonie egzemplarz luksusowego SUV-a Mercedes-Maybach GLS 600 4Matic, który łączy zaawansowaną technikę Mercedes-Benz z kunsztem Maybacha oraz model AMG GT R Pro – wariant z licznymi rozwiązaniami zaczerpniętymi wprost z wyścigowych odmian modelu GT.

– powiedziała Mirosława Rudzka – Head of Retail Network Development MBCEE.

MB Motors JankiMB Motors Janki Fot. Mercedes

Nowy salon Mercedesa w Jankach

Na terenie obiektu, na zadaszonym parkingu, prezentowane są używane auta z potwierdzoną historią, objęte programem Mercedes-Benz Certified. Placówka została również przygotowana na przyszłość - wyposażono ją w infrastrukturę do ładowania pojazdów zelektryfikowanych: hybryd plug-in oraz tych z napędem w pełni elektrycznym.

W dealerstwie MB Motors działa również serwis mechaniczny z kilkunastoma podnośnikami oraz najnowocześniejszym sprzętem do diagnostyki. Wszechstronnie przeszkolony i doświadczony personel zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu konserwacji i napraw samochodów spod znaku trójramiennej gwiazdy, a Klienci mogą liczyć na szybkie terminy wizyt w serwisie.

MB Motors Janki to czwarta placówka MB Motors po Piasecznie, Poznaniu oraz Van ProCenter w Jankach. Nowy obiekt mieści się przy al. Krakowskiej 5C (05-090 Falenty). Nowy salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-19 oraz w soboty w godzinach 10-17.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.