Karambol na postoju. Jaguar F-Type zapoczątkował efekt domina [WIDEO]

Kraksy w świecie motoryzacji są nieuniknione. Za każdym razem bolą właścicieli, gorzej, jeżeli drogie auto uszkodzi się komuś innemu. Wtedy można dostać zawału.

Na nagraniu umieszczonym pierwotnie na TikToku, ale później na Instagramie widać scenę mrożącą krew w żyłach. Laweta dwupoziomowa przewoziła auta, gdy raptem jeden z nich uwolnił się z blokad. Gdyby to jeszcze było na dolnym poziomie to może nie byłoby to tak dotkliwe, ale spadł z górnej części przyczepy.

 

Jak widać na wideo spadającym autem był Jaguar F-Type w wersji kabrio. Nie jest wiadome jak to się dokładnie stało, że auto zleciało, ale to, co najbardziej boli w tym nagraniu to nie tylko samo uderzenie brytyjskiego auta o ziemię. Oczywiście całą siłę uderzenia przyjął tył Jaga i z całą pewnością ma uszkodzone podwozie, koła i cały tył.

Jednak to nie koniec ciągu zdarzeń. Jaguar nie zatrzymał się, tylko zaczął dalej się toczyć, czego efektem było uderzenie w przód Chevroleta Silverado. Oczywiście pickup miał uszkodzony zderzak i chyba nic poza tym.

To nadal nie koniec tej historii. Impet, z jakim wjechał Jaguar w Chevroleta spowodował, że ten drugi cofnął się i uderzył w przód Nissana GT-R. Prawdopodobnie również będzie potrzebował nowego, przedniego zderzaka.

Kierowca ciężarówki, który był odpowiedzialny za pojazd, raczej powinien dostać zawału serca. Trzy auta uszkodzone, w tym jedno mocno, a wszystko bez udziału kierowców. Sytuacja nie do zazdroszczenia.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.