Porsche 911 GT3 RS na torze Monza. a w nim czyjaś babcia [WIDEO]

Z czym kojarzy nam się starość? Z obiadami, kapciami i spokojnym życiem na emeryturze z gromadką wnucząt. Jednak nie wszyscy seniorzy lubią spędzać tak czas. Oto babcia, którą młode pokolenie określiłoby, jako "cool".

Mało jest tak ekscytujących samochodów jak Porsche 911 GT3 RS, a w wersji 911.2 jest jeszcze lepsze. 507 KM mocy, przekazywane na tyle koła, prędkość od 0 do 100 km/h w 3 sekundy, a prędkość maksymalna 322 km/h podkreślają, że ma się do czynienia z supersamochodem. Dla pewnej starszej damy jest natomiast fontanną młodości.

 

Na nagraniu pochodzącym z kanału MattyB727 - Car Videos z YouTube widać jak starsza pani przygotowuje się na torze Monza do jazdy tym wyjątkowym Porsche. Na początku można by przypuszczać, że będzie jedynie pasażerem, ale nie, sama zasiada za kierownicą i rusza przed siebie. Trzeba przyznać, że seniorka całkiem dynamicznie, ale z rozwagą prowadzi tę zieloną bestię. Ma wprawę, której mogą pozazdrościć młodzi ludzie.

Niestety nie ma informacji ile ma kobieta ma lat, ani jak to się stało, że jeździ w tym wieku po torze w takim aucie. Niemniej warto jej pogratulować młodego ducha i sprawności w tym wieku. Może jeszcze kiedyś uświadczymy nagrań z jej przejazdów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.