Florida Man w natarciu. Tym razem mieszkaniec tego słonecznego stanu ukradł radiowozy [WIDEO]

Mieszkańcy Florydy mają różne pomysły i od razu przechodzą do ich wykonania. Tym razem trafił się 33-latek, który ukradł radiowozy jak w grze wideo.

6 maja doszło do ciekawego pościgu, ale od początku… Do jednego z moteli na Florydzie zostali wezwani policjanci w sprawie zakłócania porządku przez 33-letniego Xaviera Javern Cummingsa. Ten jednak zamiast poddać się karze ominął funkcjonariuszy i ukradł im radiowóz. Rozpoczął się pościg.

 

Ponieważ teren, przez jaki przejeżdżał uciekinier obejmował głównie tereny zalesione, policjanci zdecydowali się zepchnąć skradziony radiowóz prosto w drzewa, co się udało. Wydawało się, że mężczyzna się w potrzasku. Dookoła zajechały inne jednostki policji i rozpoczęli szturm na 33-latka. On jednak nie zamierzał się tak łatwo poddać. Wyskoczył z krzaków… i ukradł niepilnowany radiowóz, po czym odjechał.

Przekroczył prędkość, a teraz grozi mu 5 lat więzienia.Przekroczył prędkość, a teraz grozi mu 5 lat więzienia. [WIDEO]

Zdążył przejechać 8-10 mil, do momentu aż przebito mu opony. Jego rajd zakończył się na środkowym pasie zieleni oddzielającym drogi. Mężczyźnie grozi wiele zarzutów w tym kradzież auta z bronią, ucieczka i próba ucieczki przed organami ścigania, dwa zarzuty za posiadanie broni, kradzież broni palnej i inne.

Zobacz wideo
Więcej o: