Czy to jeszcze Ford Explorer czy już oddzielny gatunek? Złapany na parkingu jest podobny do niczego

Są dobre tuningi i złe. Uchwycony na zdjęciach z Reddita Ford Explorer jest. osobliwy. Ktoś miał pomysł, ale może to jeszcze nie jest finalna forma tego projektu?

Czasem, gdy ma się wrażenie, że widziało się już wszystko w internecie, to on udowadnia, że jesteśmy w błędzie. Przykładem niech będzie Ford Explorer uchwycony na zdjęciach pod Walmartem i wrzucony na portal Reddit.

Jak można zauważyć, jest to dosyć osobliwa przeróbka. I niewiele ma wspólnego z pojazdem, który opuścił fabrykę. Twórca tego tworu najwyraźniej osadził nadwozie Forda na platformie od amerykańskiej ciężarówki Freightliner. Świadczyć o tym może przód auta, który wyraźnie pochodzi od innego samochodu i sporych rozmiarów koła.

Gdy przyjrzymy się tyłowi to rzuci się w oczy sporych rozmiarów paka. O ile przednie koła mniej więcej są usytuowane tam gdzie w oryginalnym Explorerze, o tyle tylne są wysunięte daleko za oryginalną klapę Forda.

Explorer ten może być całkiem dobry w przewożeniu rzeczy i ciągnięciu, ale jest dosyć długi (na parkingu pod sklepem zajął dwa miejsca) co może być dosyć trudne w przemieszczaniu się po mieście.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.