Panek wprowadza brytyjskie coupe do carsharingu. Wypożyczysz Jaguara na minuty

Firma carsharingowa Panek ma w swojej ofercie nie tylko auta praktyczne, ale też takie, które mogą dostarczyć odrobiny emocji. W ofercie na minuty było już m.in. Porsche Cayman, Jeep Wrangler a nawet Chevrolet Corvette. Teraz przyszedł czas na Jaguara.

Panek Carsharing ma grupę samochodów określoną jako Extreme. W aplikacji znajdziemy takie sportowe auta jak BMW i8 i Bentley Continental GT. Do sportowej floty na minuty dołączy kolejny sportowy model - Jaguar F-Type.

Zobacz wideo Samochód "arystokrata". Sprawdzamy, jak się jeździ Range Roverem wersją "sport"
Grupa Extreme w PANEK CarSharing to samochody dla koneserów. Każdy będąc dzieckiem marzył o tym, by zasiąść za kierownicą Bentleya, Jaguara, Porsche czy któregoś z super samochodów. Grupę Extreme stworzyliśmy, by każdy mógł to marzenie spełnić. Samochody wypożycza się dokładnie tak samo jak auta z innych grup, jednak w przypadku Jaguara F-Type, Bentleya Continentala GT i BMW i8 klient musi mieć u nas pewną historię. To nie tylko kwestia wzajemnego zaufania, ale także z naszej strony swego rodzaju nagrody za lojalność i uznania dla naszych klientów

- mówił Leszek Leśniak, dyrektor wykonawczy PANEK CarSharing.

Jaguar F-Type, Panek CarsharingJaguar F-Type, Panek Carsharing Panek Carsharing

Na początku Jaguar F-Type pojawi się w Warszawie. Podobnie jak inne auta z tej grupy dostępny będzie dla klientów, którzy wydali w usłudze PANEK CarSharing minimum 2 tys. złotych. Grupa klientów spełniających te kryteria stale się powiększa, stąd pomysł poszerzenia i uatrakcyjnienia oferty samochodów Extreme.

Jaguar F-Type dostępny w usłudze wynajmu na minuty to egzemplarz z 2019 roku wyposażony w dwulitrowy, podwójnie doładowany silnik benzynowy o mocy 300 KM i momencie obrotowym 400 Nm.

Pomimo niewielkiej, jak na samochód sportowy, mocy nasz Jaguar potrafi zaskoczyć na światłach niejedno mocniejsze auto. Dla nas, jako usługodawcy ważna jest jednak inna kwestia. Jaguara F-Type da się prowadzić spokojnie, jak gentleman. Nie trzeba rozpędzać go do wysokich prędkości, by poczuć się wyjątkowo za jego kierownicą

– dodał Leszek Leśniak.

Jaguar F-Type, Panek CarsharingJaguar F-Type, Panek Carsharing Panek Carsharing

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.